Informacje o firmie


Nazwa firmy: ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska

Domena: https://szwajcariazdrowie.ch/

Adres: Gotthardmatte 34

Miejscowość: Schattdorf

Kod pocztowy: 64-67

Telefon: +41 795 348 397Krótki opis przedsiębiorstwa


Strona doradcy ubezpieczeniowego powstała w celu informowania klientów, jakie zasady w dziedzinie ubezpieczeń obowiązują na terenie Konfederacji Szwajcarskiej. Są one wyłożone w sposób przejrzysty i przystępny nawet dla osób, które nie orientują się w tym temacie. Konsultantka Agnieszka Sankowska specjalizuje się w kwestiach asekuracji zdrowotnej, od odpowiedzialności cywilnej, ochrony prawnej czy samochodu.

Szczęśliwe i komfortowe życie w Szwajcarii nie jest trudne do osiągnięcia, jeżeli pamięta się o najważniejszych kwestiach związanych z wyborem właściwej polisy. Na stronie szwajcariazdrowie.ch znajdują się dane kontaktowe i krótka prezentacja specjalistki obsługującej polskojęzycznych klientów w kraju Wilhelma Tella.

Pracując czy mieszkając w Szwajcarii warto wybrać właściwe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Przydaje się ono w sytuacjach, których często nie sposób jest przewidzieć. Do proponowanych rozwiązań należy Privathaftpflichtversicherung. Co to jest, wyjaśniono na stronie.

Data dodania: 25-12-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!