Informacje o firmie


Nazwa firmy: Prodexpol

Domena: https://www.prodexpol.pl/

Adres: Rynek 30a

Miejscowość: Babice

Kod pocztowy: 05-082

Telefon: 22 499 55 44Krótki opis przedsiębiorstwa


Aby mieć pewność, że nowe podłogi będą w doskonałym stanie przez długi czas, należy skorzystać z oferty tego sprawdzonego sklepu, w którym z łatwością uda się znaleźć wiele niepowtarzalnych wzorów i kolorów. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami drewna od lat udaje się tworzyć renomowaną markę, które cieszy się sporym uznaniem klientów. 

Hitem sprzedaży w ostatnim czasie jest deska bielona, która doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu - zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym, co sprawia, że jej wykorzystanie jest bardzo uniwersalne. Na dodatek jest odporna na uszkodzenia, dzięki czemu doskonale sprawdza się w miejscach, które często są użytkowane, nie tylko w mieszkaniach. 

Pełna oferta tej sprawdzonej firmy znajduje się na stronie prodexpol.pl, gdzie jeszcze dziś warto wejść, aby poznać wszelkie szczegół. Jeszcze nigdy zakup nowych podłóg nie był tak łatwo, o czym można się przekonać, decydując się na współpracę z tą firmą. Nowy dom będzie wyglądać doskonale dzięki tym wyjątkowym podłogom! 

Data dodania: 03-04-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!