[WYNIKI] Siatkówka plażowa

[21.05.2017 r. godz. 18:00] 

Kategoria mikst:

1. Weronika Przebinda / Szymon Białek

2. Oliwia Czechowicz / Jakub Cynkiel

3. Natalia Ławniczak / Paweł Duda

Kategoria kobiety:

1. Sandra Banach / Kamila Płaczek

2. Wiktoria Woźniak / Paulina Rogalska

3. Paulina Dębicka / Weronika Szrama

Kategoria mężczyźni:

1. Michał Kędziora / Michał Makowski

2. Mikołaj Piotrowski / Marek Pachocki

3. Klaudiusz Lubczyński / Dariusz Chełmowski

 

--

Podczas turnieju gośćmi specjalnymi będą reprezentanci Polski w siatkówce plażowej Michał Kądzioła i Michał Makowski, którzy również wezmą udział w rozgrywkach.

 

PLAN MINUTOWY

Boisko A - Targowisko Miejskie

Sobota
13.30 - 14.00 - weryfikacja zespołów i odprawa
14.00 - 17.00 - mecze grupowe (Mężczyźni, gr. A)
17.00 - 20.00 - mecze grupowe (Mężczyźni, gr. B)
20.00 - 23.00 - mecze grupowe (Mężczyźni, gr. C)
23.30 - 01.30 - ćwierćfinały (Mężczyźni)

Niedziela
08.00 - 10.00 - półfinały (Mężczyźni)
10.00 - 11.30 - mecz o III miejsce (Mężczyźni)
 
11.30 - 12.30 - finał (Kobiety)
12.30 - 14.00 - finał (Mężczyźni)
 
Boisko B - SP 4 Rawicz
 
Sobota
11.30 - 12.00 - weryfikacja zespołów i odprawa
12.00 - 15.00 - mecze grupowe (Miksty, gr.A )
15.00 - 18.00 - mecze grupowe (Miksty, gr.B)
18.00 - 19.30 - półfinały (Miksty)
19.30 - 20.15 - mecz o III miejsce (Miksty)
20.15 - 21.00 - finał (Miksty)
 
Niedziela
7.00 - 8.30 - mecze grupowe (Kobiety, gr.A )
8.30 - 10.00 - mecze grupowe (Kobiety, gr.B)
10.00 - 11.30 - półfinały (Kobiety)
11.30 - 12.15 - mecz o III miejsce (Kobiety)
 

Grupa A

L.P. Imię i nazwisko Nazwa drużyny Miasto
1. Michał Kądzioła, Michał Makowski Kadzioła Makowski  
2. Tobiasz Kaniewski, Marcin Końpa SKS Leokadiów
3. Marcin Kowalski, Mateusz Błażejowicz MOS Leszno
4. Patryk Sędłak, Krystian Lorenc Bubu Rawicz


Grupa B

L.P. Imię i nazwisko Nazwa drużyny Miasto
1. Hubert Baranowski, Szymon Baranowski Konin Konin
2. Oskar Nowak, Piotr Lipień Stulejarze Trzebnica
3. Mikołaj Piotrowski, Marek Pachocki MpDouble Jutrosin/Września
4. Tomasz Janusz, Kamil Zamara Janusze siatkówki Wrocław


Grupa C

L.P. Imię i nazwisko Nazwa drużyny Miasto
1. Cezary Bober, Bartłomiej Kaczmarek Dewastorzy Rawicz
2. Michał Muszyński, Tomasz Robak LUKS Wilki Wilczyn
3. Kamil Przybyłek, Piotr Szerszeń Beach Boys Rawicz
4. Klaudiusz Lubczyński, Dariusz Chełmowski Totalna amatorka Wrocław

 


Kobiety HARMONOGRAM 

Grupa A

L.P. Imię i nazwisko Nazwa drużyny Miasto
1. Weronika Szrama, Paulina Dębicka SPS II Słupca
2. Sandra Banach, Kamila Płaczek GLKS Barycz Janków Przygodzki
3. Wiktoria Woźniak, Paulina Rogalska SPS Słupca


Grupa B

L.P. Imię i nazwisko Nazwa drużyny Miasto
1. Aleksandra Domaniecka, Klaudia Marecka Rawickie asy Rawicz
2. Aleksandra Jackowska, Lidia Kuźnia Jackowska, Kuźnia Rawicz
3. Karolina Lorek, Alona Isaieva Lorek-Isaieva Wrocław

 


Miksty HARMONOGRAM 

Grupa A

L.P. Imię i nazwisko Nazwa drużyny Miasto
1. Weronika Przebinda, Szymon Białek Przebinda/Białek Czechowice-Dziedzice
2. Katarzyna Jórdeczka, Kacper Misiek Dream Team Rawicz
3. Natalia Zygmunt, Kamil Dąbrowicz Dąbrowicz/Zygmunt Rawicz
4. Paulina Szczerbak, Michał Borgulat My tu tylko na piwo Białystok/Namysłów


Grupa B

L.P. Imię i nazwisko Nazwa drużyny Miasto
1. Oliwia Czechowicz, Jakub Cynkiel Aligator Poznań
2. Agata Michalak, Michał Wałkiewicz Zgrabne ciałka Rawicz
3. Natalia Czarnecka, Michał Czarnecki Czarni Smolec
4. Natalia Ławniczak, Paweł Duda Duda-Ławniczak