Aktualności 24 godzinnego Biegu

Ostateczna lista drużyn zakwalifikowanych do biegu!

"Dzika Karta" i kolejna "Dzika Karta"

 

 LISTA ZESPOŁÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO BIEGU 2014

  1.  Night Runners Albatrosy – WARSZAWA (Krzysztof Gureczny)

    LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA (stara nazwa: KB MECHANIK PIŁA) - (Wojciech Krajewski) drużyna wycofała się się z zawodów 14.05.2014
  2. Night Runners Alfa – POZNAŃ (Tomasz Makowski )  

  3. Poskramiacze żubrów - (Jakub Gąsior) 

  4. 4RUN TEAM (Piła/Bydgoszcz)  – (Dariusz Zych) 

  5. 4RUN TEAM II (Piła/Bydgoszcz) – (Waldemar Pytlarz) 

  6. Rozbiegany Rawicz WOMEN - (Krzysztof Konopniak ) 

  7. Rozbiegany Rawicz MEN- (Krzysztof Konopniak) 

  8. OLO-MED Gorzów Wlkp.-(Robert Olejniczak) 

  9. ŁYDA RAWICZ - (Anna Jankowiak) 

  10. 1.16 Bydgoszcz Running Club - (Marcin Rybacki) 

  11. Drużyna Szpiku (Granowo) - (Przemysław Wiśniewski) 

  12. Fitness Klub Sporting Leszno (stara nazwa:TUMKO TEAM Leszno) - (Krzysztof Tumko) 

  13. Ekipa na Rawicz 2014 - Poznań ( Krzysztof Kubiak ) 

  14. biegi.wlkp. (stara nazwa: Wyindywidualizowani Poznań) - (Marcin Stachowiak) 

  15. Pieprzyk.pl (Rawicz) - (Hubert Sobczak)

  16. Speedrunners Poznań - ( Piotr Michalak) 

  17. BWEKO RAWICZ TEAM - (Mieczysław Urban) 

  18. 1 LO - garytmy Rawicz- (Damian Nowak) 

  19. Policom.pl (Gmina Krobia) - (Mirosław Waluś)

  20. 3.33 TEAM Trzcianka - (Hubert Odwrot)

  21. Szwadron Wilków Alfa (Rawicz) - (Agnieszka Konieczna)

  22. Night Runners Omega ( POZNAŃ )- (Łukasz Włodarczyk)

  23. Rawickie Alkusy (Rawicz) - (Robert Rudyński)

  24. "WŚCIEKŁE KUNY" POZNAŃ (stara nazwa: Wesoła Ekipa Poznań) - (Paweł Kocjan)

    Night Runners Płock - (Rafał Paszkiewicz) z drużyną po wstępnym zgłoszeniu nie udało się nawiązać skutecznego kontaktu. Kapitan nie dopełnił wymaganych formalności, stąd decyzja o skreśleniu z listy.
  25. GOL-KOZ-RYG-GAJ team (stara nazwa: Team Leszno) - (Grzegorz Gołąbka)

  26. Night Runners Rebel (Warszawa) - (Michał Pękala )

  27. Rawickie Niedźwiadki - ( Paweł Pertkiewicz) 

  28. Jutrosin Team - ( Waldemar Ziółkowski)

          29.  Runnersclub.pl i przyjaciele (Szczecin)- (Wojciech Rzywucki) 

                Organizatorzy przyznali również "dzikie karty" dla drużyn:

          30.   Panter's Team Leszno - (Magdalena Jóźwiak) 

          31.  Drużyna gości Rawickiego Fesiwalu Sportu

Wszystkie zakwalifikowane drużyny dokonały opłaty startowej. 

Jednocześnie przypominamy, że wszelkie zmiany w składach należy przesyłać i dokonywać na oryginalnych drukach każdorazowo w pełnym składzie.