24 godzinny Maraton Pływacki - LISTA ZESPOŁÓW

Lista zespołów do 24 godzinnego Maratonu Pływackiego

W 24 godzinnym Maratonie Pływackim uczestniczyć będzie jednocześnie 5 sztafet na torach 2-6. Na torze nr 1, równolegle do trwającego wyścigu o nagrodę główną odbędzie się sztafeta „Rawiczanie pływają 24h” złożona z dowolnej ilości zawodników (uczniów, rodziców, miłośników pływania itp. – mieszkańców Rawicza i okolic). Sztafeta ta nie bierze udziału w wyścigu o nagrodę główną.

 

LISTA SZTAFET PŁYWACKICH:

1. Drużyna pływacka - (  )Tomasz Nędza

2. SMT Szczecin- (Szczecin)Helena Szulc

3. Uniwersytet Wrocławski - (Wrocław)Marita Wojtczak

4. A właśnie, że nie zemdleje! - (Wrocław) Monika Żurek

5.  Wolne miejsce !!!

 

Lista uczestników sztafety "Rawiczanie pływają 24h"

L.P. nazwisko imię GODZ. OD DO
1 Badełek Robert 17 18
2 Bartkowiak Karolina 17 18
3 Borek Maja 17 18
4 Chorostkowski Kacper 17 18
5 Doktorowska Maja 17 18
6 Dubicka Barbara 17 18
7 Frąszczak Maciej 17 18
8 Garbaliński Jan 17 18
9 Golina Katarzyna 17 18
10 Gubański Norbert 17 18
11 Guzikowska Roksana 17 18
12 Guzikowska Marta 17 18
13 Hankiewicz Natalia 17 18
14 Hankiewicz Zofia 17 18
15 Hankiewicz Tomasz 17 18
16 Heinze Ewa 17 18
17 Imbierowicz  Lena 17 18
18 Jagodzińska Kornelia 17 18
19 Jankowiak Maja 17 18
20 Jenczak  Anna 17 18
21 Jezierna Zuzanna 17 18
22 Kamińska Julia 17 18
23 Kaźmierczak Liwia 17 18
24 Kempa Joanna 17 18
25 Konieczna Anna 17 18
26 Koronczewski Patryk 17 18
27 Krawczyk Kamil 17 18
28 Kuczyński  Szymon 17 18
29 Kwinecka Marcelina 17 18
30 Łukowska Maria 17 18
31 Majchrzak Martyna 17 18
32 Majewicz Aleksandra 17 18
33 Malcherek Zuzanna 17 18
34 Mieczkowski  Szymon 17 18
35 Mika Konrad 17 18
36 Muchajer Magdalena 17 18
37 Niedźwiedź Antoni 17 18
38 Nochelska Zuzanna 17 18
39 Nochelski Marcin 17 18
40 Nowak Dominik 17 18
41 Nowak Jakub 17 18
42 Pawińska Aleksandra 17 18
43 Piotrowski Mariusz 17 18
44 Piotrowski Michał 17 18
45 Polowczyk  Lena 17 18
46 Przyjemska Kinga 17 18
47 Przyjemski Przemysław 17 18
48 Siama Marta 17 18
49 Siecla Maksymilian 17 18
50 Siecla Adrian 17 18
51 Sikora Patryk 17 18
52 Siporzyńska Joanna 17 18
53 Siporzyńska Hanna 17 18
54 Sobota Dawid 17 18
55 Sobota Bartosz 17 18
56 Szulc  Jakub 17 18
57 Tomczak Natalia Wiktoria 17 18
58 Warczewski Kacper 17 18
59 Wendzonka Iga 17 18
60 Wojciechowska Natalia 17 18
61 Zajkiewicz Maria 17 18
62 Durczewska Wiktoria 18 19
63 Durczewski Dawid 18 19
64 Giezek Jan 18 19
65 Golembka Jan 18 19
66 Golembka Karolina 18 19
67 Jankowiak Kacper 18 19
68 Krysiński Konrad 18 19
69 Kryś Alicja 18 19
70 Majewski Seweryn 18 19
71 Maruwka Adrian 18 19
72 Ryba Brtłomiej 18 19
73 Ryba Zofia 18 19
74 Sędłak Jakub 18 19
75 Sowiński Patryk 18 19
76 Stróżyk Marcin 18 19
77 Szymańska Anna 18 19
78 Szymański Alan 18 19
79 Tomczak Oliwia 18 19
80 Wróblewska Joanna 18 19
81 Adamczak Maria 19 20
82 Bielecki Oskar 19 20
83 Bielecki Julian 19 20
84 Boryczka Amelia 19 20
85 Boryczka Dominik 19 20
86 Ciemniak Maciej 19 20
87 Gąsior Tomasz 19 20
88 Górczak Zuzanna 19 20
89 Waleron Olga 19 20
90 Warczewski Jakub 19 20
91 Adamczak Maria 20 22
92 Ciemniak Jakub 20 22
93 Dym Anna 20 22
94 Gil Bartosz 20 22
95 Snella Zuzanna 20 22
96 Sowiński Rafał 20 22
97 Szynalski Szymon 20 22
98 Kaczmarek Rafał 22 23
99 Kunert Adam 22 23
100 Kunert Mikołaj 22 23
101 Kunert Barbara 22 23
102 Skrzypek Anna 22 23
103 Drabik Łukasz 23 24
104 Łukowiak Artur 23 24
105 Łukowiak Marek 23 24
106 Matysiak Tomasz 23 24
107 Waściński Rafał 23 24
108 Duda Marcin 24 1
109 Sulikowska Bogusława 24 1
110 Woźna Anna 24 1
111 Wróblewska Halina 24 1
112 Wróblewski Jakub 24 1
113 Komisarska Marta 1 2
114 Kuczyńska Kinga 1 2
115 Maćkowiak Mateusz 1 2
116 Mosiek Dorota 1 2
117 Mosiek Piotr 1 2
118 Balcerek Tomasz 2 3
119 Krzyżosiak Michał 2 3
120 Lewicki Piotr 2 3
121 Lipowczyk Krystian 2 3
122 Balcerek Tomasz 3 4
123 Lewicki Dawid 3 4
124 Lipowczyk Krystian 3 4
125 Poprawski Artur 3 4
126 Skotarek Robert 3 4
127 Dubicki Sebastian 4 5
128 Duda Michał 4 5
129 May Maciej 4 5
130 Suczanecki Tobiasz 4 5
131 Ciemniak Mariusz 5 6
132 Doktorowski Rafał 5 6
133 Hamrol Jerzy 5 6
134 Koński Piotr 5 6
135 Urbański Janusz 5 6
136 Demuth Maria 6 7
137 Janiak Krystyna 6 7
138 Seweryn  Maria 6 7
139 Fengler Magdalena 7 9
140 Fengler Eugeniusz 7 9
141 Kowalczyk Sławomir 7 9
142 Kowalczyk Joanna 7 9
143 Marcinkowska Elżbieta 7 9
144 Marcinkowski Jan 7 9
145 Stankowski Bartłomiej 7 9
146 Wiśniewski Tomasz 7 9
147 Buchała  Patryk 9 10
148 Domaniecka Paulina 9 10
149 Domaniecki Jakub 9 10
150 Flak Kornelia 9 10
151 Flak Włodzimierz 9 10
152 Glapiak Wiktoria 9 10
153 Glapiak Szymon 9 10
154 Goliński Jakub 9 10
155 Janowski Radosław 9 10
156 Klemczak Nadia 9 10
157 Klemczak Marcin 9 10
158 Knychała Małgorzata 9 10
159 Knychała Julia 9 10
160 Kudak Oliwia 9 10
161 Łuczak Mikołaj 9 10
162 Maćkowiak Mikołaj 9 10
163 Maćkowiak Nikodem 9 10
164 Malak Adrian 9 10
165 Poprawa Szymon 9 10
166 Poprawa Marcin 9 10
167 Poprawski Artur 9 10
168 Pudys Izabela 9 10
169 Pudys Olga 9 10
170 Turowska Beata 9 10
171 Turowski Łukasz 9 10
172 Wegnerowicz Aleksandra 9 10
173 Cieplik Bartosz 10 11
174 Dyba Franciszek 10 11
175 Husarz Marek 10 11
176 Husarz Karolina 10 11
177 Jędryczka Maja 10 11
178 Krężel Hubert 10 11
179 Mikuła Bruno 10 11
180 Nowak Dominika 10 11
181 Nowak Aleksandra 10 11
182 Polny Bartłomiej 10 11
183 Skotarek Anastazja 10 11
184 Smektała  Dawid 10 11
185 Stach Marcelina 10 11
186 Szyszka Weronika 10 11
187 Ilczyszyn Beata 11 12
188 Jankowiak Jowita 11 12
189 Jankowiak Julia 11 12
190 Kasprzak Mateusz 11 12
191 Kasprzak Michał 11 12
192 Krzyżostaniak Olaf 11 12
193 Krzyżostaniak Zuzanna 11 12
194 Radel Maja 11 12
195 Radel Weronika 11 12
196 Sztulpa Kacper 11 12
197 Sztulpa Aleksandra 11 12
198 Szwarc Marcelina 11 12
199 Szwarc Grzegorz 11 12
200 Waszyński Leszek 11 12
201 Andrzejewski Mikołaj 12 13
202 Bidowaniec Robert 12 13
203 Bidowaniec Patryk 12 13
204 Cicha Nina 12 13
205 Cichy Maciej 12 13
206 Giera Mateusz 12 13
207 Giera Tymoteusz 12 13
208 Jańczak Julia 12 13
209 Kałuska Zofia 12 13
210 Kałuski Piotr 12 13
211 Kozelka Jagoda 12 13
212 Kozelka Agnieszka 12 13
213 Majewska Lena 12 13
214 Majewska Paulina 12 13
215 Majewski Seweryn 12 13
216 Mańkowska Inez 12 13
217 Mrozowski Filip 12 13
218 Poniecki Tomasz 12 13
219 Poniecki Fabian 12 13
220 Sarbinowska Dominika 12 13
221 Sobkowiak Natalia 12 13
222 Sobkowiak Marta 12 13
223 Sobkowiak Patryk 12 13
224 Stankiewicz Nadia 12 13
225 Świtała Kasper 12 13
226 Tomczak Bartosz 12 13
227 Wojciechowska Nikola 12 13
228 Wojciechowska Dominika 12 13
229 Wojtyczka Kazimierz 12 13
230 Balcer Julia 13 14
231 Fedorowicz Kinga 13 14
232 Jankowska Daria 13 14
233 Jankowska Dominika 13 14
234 Lipowska Wiktoria 13 14
235 Marzęcka Klaudia 13 14
236 Pajęcka Patrycja 13 14
237 Rydz Zofia 13 14
238 Samotycha Marcin 13 14
239 Samotycha Mariusz 13 14
240 Samotycha Julia 13 14
241 Wojciechowska Wiktoria 13 14
242 Andrzejewska Amelia 14 15
243 Bijoch Marcin 14 15
244 Bijoch Beata 14 15
245 Bojek Kacper 14 15
246 Ciemniak Jakub 14 15
247 Cieślak Liliana 14 15
248 Dym Anna 14 15
249 Dziewięcki Jędrzej 14 15
250 Dziubałka Anna 14 15
251 Hądzlik Amelia 14 15
252 Jankowiak Aleksandra 14 15
253 Jerzychowska Julia 14 15
254 Jędroś Eryk 14 15
255 Kaczmarek Andrzej 14 15
256 Kowalski Jan 14 15
257 Krystek Mikołaj 14 15
258 Lisowski Alan 14 15
259 Maciejak Oliwia 14 15
260 Maćkowiak Adrian 14 15
261 Maćkowiak Damian 14 15
262 Madajczak Aleksander 14 15
263 Madajczak Rafał 14 15
264 Małyga Wojciech 14 15
265 Matuszewska Nadia 14 15
266 Matuszewski Marcin 14 15
267 Mikołajczyk Marcin 14 15
268 Naglak Kamil 14 15
269 Naglak Paulina 14 15
270 Naglak Krystian 14 15
271 Nowak Patryk 14 15
272 Pawlicki Mikołaj 14 15
273 Polowczyk Alex 14 15
274 Polowczyk Sławomir 14 15
275 Przybylski Mateusz 14 15
276 Roszkiewicz Miłosz 14 15
277 Ruszczyńska Amelia 14 15
278 Skrzypczak Marcin 14 15
279 Snella Zuzanna 14 15
280 Staśkiewicz Julia 14 15
281 Szczepaniak Filip 14 15
282 Skotarek Kinga 15 16
283 Stasiak Hubert 15 16
284 Szynka Sandra 15 16
285 Zasada Natan 15 16
286 Stasiak Hubert 16 17
287 Brzezińska Nadia 16 17
288 Bugajewski Dominik 16 17
289 Bugajewski Patryk 16 17
290 Chmielowiec Zuzanna 16 17
291 Czajkowska Katarzyna 16 17
292 Depkowska Amelia 16 17
293 Depkowski Marcin 16 17
294 Guzikowska Zofia 16 17
295 Jakubowski Hubert 16 17
296 Jarmuż Jakub 16 17
297 Kosiński Mikołaj 16 17
298 Kryg Krzysztof 16 17
299 Kurzawa Oliwier 16 17
300 Kurzawa Patryk 16 17
301 Lorek Magdalena 16 17
302 Lorek Maksymilian 16 17
303 Małyga Oliwia 16 17
304 Matysiak Michał 16 17
305 Matysiak Gabriel 16 17
306 Mazur Maja 16 17
307 Mazur Grzegorz 16 17
308 Mazurek Sławomir 16 17
309 Mazurek Mateusz 16 17
310 Sibiga Ewa 16 17
311 Sibiga Wiktoria 16 17
312 Skulski Maciej 16 17
313 Stolarek Katarzyna 16 17
314 Sworowska Weronika 16 17
315 Świtała Oliwier 16 17
316 Tomaszewski Marcin 16 17
317 Tomaszewski Hubert 16 17
318 Urbański Tomasz 16 17
319 Winna Dominika 16 17
320 Winna Weronika 16 17

 

321 Balcerek Wojciech brak wpisu godziny  
322 Gawlak Jagoda brak wpisu godziny  
323 Kuźnia Lidia brak wpisu godziny  
324 Lewicka Kaja brak wpisu godziny  
325 Marciniak Blanka brak wpisu godziny  
326 Marciniak Monika brak wpisu godziny  
327 Rusin Klaudia brak wpisu godziny