Informacje o firmie


Nazwa firmy: Techpoint Sp z o.o.

Domena: https://klimapoint.pl

Adres: Żwirki i Wigury 8

Miejscowość: Rybnik

Kod pocztowy: 44-200

Telefon: 32 494 30 60Krótki opis przedsiębiorstwa


W zależności od tego, jak duże i jak bardzo jest oświetlone pomieszczenie, należałoby wybrać odpowiedni klimatyzator. Firma Klimapoint specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju klimatyzatorów w tym:

- ściennych,

- podsufitowych,

- kanałowych.

Specjaliści z tej firmy zadbają również o właściwy montaż klimatyzacji w Twoim domu lub zakładzie. Firma oferuje zarówno rozwiązania dla domów jednorodzinnych, budynków usługowych czy też hal produkcyjnych. W przypadku usterki klimatyzacji również możesz liczyć na pomoc tej firmy. Firma sprawia, że klimatyzacja na Śląsku działa bez zarzutu. W swojej ofercie posiada również urządzenia chłodnicze i pompy ciepła. Coraz powszechniej używane są powietrzne pompy ciepła, które mogą być alternatywnym sposobem na ogrzewanie domu. Są energooszczędne i skuteczne w działaniu. Zajrzyj na klimapoint.pl i dowiedz się na temat dofinansowań na zakup pompy.

Data dodania: 05-11-2017
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Użytkownik asandul napisał:
Zastanawiasz się komu zlecić montaż klimatyzacji? Na Śląsku wiedzą, jak to się robi! Zainteresowany? Zapoznaj się ze stroną klimapoint.pl - tam znajdziesz kontakt i bliższe szczegóły oferty.
Data: 2018-03-20 11:04:29
Ocena: 4