Informacje o firmie


Nazwa firmy: Smaczna Paczka

Domena: https://www.smacznapaczka.pl/

Adres: Karłowicza 10

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-145

Telefon: +48 533 135 134Krótki opis przedsiębiorstwa


Jeśli interesuje Cię sprawdzony fit catering w Bielsku Białej, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty zaprezentowanej na stronie internetowej smacznapaczka.pl. Znajdziesz tam przykładowe dzienne menu, które obejmuje pięć zbilansowanych i smacznych posiłków o odpowiedniej wartości kalorycznej. Łączna dzienna wartość kaloryczna dań jest ustalana indywidualnie i wynosi od 1000 do 2200 kalorii.

Oprócz diety standardowej w ofercie fit cateringu znajdują się następujące diety: wegetariańska, sportowa, biurowa, bezglutenowa oraz bez laktozy. Przedstawiciele firmy zadbali, aby każdy bez względu na swoje indywidualne potrzeby oraz preferencje kulinarne, mógł zdecydować się na jedną z opcji proponowanej przez nich diety pudełkowej. Jeśli więc nie jesz mięsa, czynnie uprawiasz sport lub jesteś uczulony na gluten lub laktozę, a interesuje Cię fit catering, zdecyduj się na skorzystanie z tej oferty.     

Data dodania: 06-10-2017
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Użytkownik Olgierd Kaczmarczyk napisał:
Fit catering jest coraz bardziej znanym w Polsce zjawiskiem. W naszym przedsiębiorstwie także wiele osób z tego korzysta.
Data: 2019-03-08 12:20:28
Ocena: 3