Informacje o firmie


Nazwa firmy: Alejafantazji.pl

Domena: https://www.alejafantazji.pl/

Adres: Al. Jana Pawła II 7

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 782233239Krótki opis przedsiębiorstwa


Kobiety szukają czasami sposobów na to, aby ich życie intymne nabrało nieco rumieńców. Niedostatek dostatecznie silnych bodźców sprawia, że potrzebne są takie akcesoria jak odpowiednio dobrane wibratory. Tych w ofercie sklepu alejafantazji.pl jest bardzo wiele. Są wykonane w różny sposób i oferują szeroki zakres funkcji. Pobudzają nie tylko pochwę, ale w zależności od modelu również łechtaczkę lub anusa. Niektóre z nich trudno odróżnić od prawdziwego penisa.

Panie lubią, gdy ich odczucia są silne. Dlatego model słusznych rozmiarów zwykle jest najbardziej pożądany. Nie będzie żadnych problemów z jego zakupem, ponieważ asortyment jest szeroki i stale się powiększa – ku uciesze kobiet. Nowoczesny i zaskakująco tani sklep z wibratorami realistycznymi czeka na zamówienia. Cyberskóra sprawi, że ten gadżet stanie się cennym towarzyszem zarówno samotnych nocy, jak i tych spędzanych z partnerem.

Data dodania: 23-09-2017
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Użytkownik Gadzia napisał:
Wiele podobnych sklepów z akcesoriami erotycznymi znam i ten akurat wybrałam, z uwagi na: - nazwę, - asortyment, - ceny.
Data: 2018-06-06 13:43:55
Ocena: 5