Informacje o firmie


Nazwa firmy: Daanpol

Domena: https://www.daanpol.pl/

Adres: Piotrkowska 32A

Miejscowość: Poniatów

Kod pocztowy: 97-330

Telefon: 44 646-37-07Krótki opis przedsiębiorstwa


Nosisz się z zamiarem wymiany dachu i pilnie potrzebna Ci profesjonalna firma dekarska? Zajrzyj na stronę daanpol.pl, gdzie znajdziesz grupę ludzi wykonujących swój zawód z niezwykłym zaangażowaniem, dbających o renomę firmy i zadowolenie klientów z wykonanej przez nich pracy. 

Jednym z atutów przedsiębiorstwa jest fakt, że prowadzi ono także sklep z materiałami budowlanymi, co w dużej mierze redukuje koszty, gdyż wycena pokrycia dachu i koszty transportu dostaje się gratis. Pracownicy dobiorą także wszystkie niezbędne elementy tak, aby pasowały rodzajem i kolorem.

Kolejną ważną rzeczą jest bogate doświadczenie zdobyte w okresie ponad dwudziestu lat w wykonawstwie prac dekarskich, montażu rynmien i okien dachowych. Dzięki tym dwóm aspektom przedsiębiorstwo bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę i funkcjonowanie dachu jako całości. Zatem warto się zastanowić nad wyborem właśnie tej firmy jako wykonawcy.

Data dodania: 08-03-2018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Użytkownik Inga Sikora napisał:
Wymiana dachu do prostych i tanich przedsięwzięć nie należy niestety. Jednak czasem nic nie poradzimy, a wtedy warto zwrócić się do tej firmy. Ja polecam.
Data: 2018-06-15 15:50:16
Ocena: 3