Informacje o firmie


Nazwa firmy: SzipSzop.pl

Domena: https://www.szipszop.pl/

Adres: Smoleńska 15

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-058

Telefon: 58 742-22-86Krótki opis przedsiębiorstwa


Poszukujesz wysokiej jakości ubranek i innych akcesoriów do wyprawki dla noworodka? Sklep internetowy SzipSzop.pl to unikalne miejsce, w którym znajdziesz oryginalne ciuszki i inne akcesoria dziecięce, a także niewielką kolekcję specjalistycznych produktów dla młodej mamy.

Na liście produktów oferowanych przez sklep online znajdziesz mnóstwo kategorii ubranek dziecięcych, w tym odzież dla noworodków i niemowląt, a także ciuszki dla nieco starszych dzieci. Przeglądając ciuszki niemowlęce w sklepie online, w oczy rzuca się ich różnorodność i wysoka jakość wykonania. Sklep przykład dużą wagę do jakości oferowanego asortymentu, dlatego każde z prezentowanych ubranek zostało dokładnie sprawdzone pod kątem precyzji wykonania i gatunku materiału, jaki został użyty do jego produkcji. W sklepie znajdziesz nie tylko ciuszki, ale także wyposażenie do łóżeczka i wózka, a także artykuły higieniczne i akcesoria dziecięce do kąpieli.

Data dodania: 12-09-2017
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Użytkownik yalashime napisał:
Jako młoda mama jestem zachwycona asortymentem dostępnym na www.szipszop.pl. Dostępna tam oferta ubranek i akcesoriów nie pozwala na to by przejść obok niej obojętnie. :)
Data: 2018-03-15 14:37:32
Ocena: 5