Informacje o firmie


Nazwa firmy: AGTOM s. z o.o.

Domena: https://agtom.eu

Adres: Władysława Jagiełły 6

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-711

Telefon: 12-356-56-78Krótki opis przedsiębiorstwa


Arifix to marka bardzo dobrze znana każdemu, kto jest choć odrobinę głębiej zaznajomiony z hobby, jakim jest sklejanie modeli. Oferta spod tego znaku jest bardzo rozbudowana. Bardzo różnorodne repliki do składania oraz szereg innych akcesoriów, jakich potrzebuje osoba, zajmująca się tym rodzajem zabawy – Airfix oferuje cały szereg produktów z branży modelarstwa.

Wśród polskich dostawców szerokiego asortymentu tej marki, nie wolno pominąć sklepu AGTOM. Stacjonarna siedziba tej firmy zlokalizowana jest w Krakowie. Jeżeli jednak to dla nas za daleko, lub nie po drodze – możemy skorzystać z fantastycznie zaopatrzonej wersji online sklepu, która znajduje się na stronie: agtom.eu.

Choć oferta, jaką przygotował AGTOM może na pierwszy rzut oka wydawać się nieco przytłaczająca swoim bogactwem, witryna sklepu posiada także zakładkę, adresowaną do wszystkich, którzy pragną dopiero spróbować swoich zdolności w modelarstwie, i poszukują czegoś na dobry początek.

Data dodania: 01-02-2018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Użytkownik icathun napisał:
Sklejanie modeli to dla mnie świetne hobby, ja uwielbiam zwłaszcza modele samolotów i czołgów z okresu II wojny światowej. Ostatnio sklejałem model Airfix'a - samolot Junkers Ju-87 B-1 Stuka, który już dołączył do mojej kolekcji i cieszy oko.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5