Informacje o firmie


Nazwa firmy: AutobusyKalisz.pl

Domena: http://autobusykalisz.pl/

Adres: Poznańska 95

Miejscowość: Kalisz

Kod pocztowy: 62-800

Telefon: 506099801Krótki opis przedsiębiorstwa


Mieszkasz w Grabowie, ale chcesz dostać się za miasto? Razem z grupą przyjaciół chcecie zorganizować wycieczkę, ale potrzebujecie w tym celu wynająć autobus? Jeśli chodzi o wynajem busów w Grabowie, oferta przypadnie Ci do gustu, ze względu na komfortowe warunki w pojazdach, a także atrakcyjne ceny.

Wahasz się, który bus wybrać? Wybór zależy przede wszystkim od tego, czy dużo osób będzie jechało z Tobą oraz jak wiele macie bagaży. Na stronie internetowej autobusykalisz.pl, poznasz pełną flotę samochodów. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z firmą autobusykalisz.pl telefonicznie lub e-mailowo.

Wynajem busa następuje wraz z wynajęciem kierowcy, który dowiezie Was w miejsce docelowe i zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Nie musisz się także przejmować o nieznajomość trasy. Kierowcy pracujący w firmie są doświadczeni i jeżdżą tymi trasami od wielu lat.

Data dodania: 01-09-2017
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Użytkownik Bartolini napisał:
Busa wynajmowałem z grupą przyjaciół w zeszłym miesiącu. Z całą pewnością mogę polecić AutobusyKalisz.pl bo z tak profesjonalną obsługą dawno się nie spotkałem.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4