Informacje o firmie


Nazwa firmy: Jubiler Destino

Domena: http://jubiler-destino.pl/

Adres: Srebrzyńska 2

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 91-074

Telefon: 516 779 806Krótki opis przedsiębiorstwa


Wyrazista biżuteria zawsze zwraca uwagę i jest łaskawie traktowana przez modę. Jeśli jednak chce się błyszczeć w dobrym stylu, zamiast stawiać na biżuterię sztuczną, jakkolwiek często jest ona modna, najlepiej będzie wybrać ponadczasowe rozwiązania, czyli biżuterię srebrną. Można wówczas mieć pewność, że zawsze będzie ona modna, a także przez wiele lat będzie wyglądała znakomicie.

Efektowną srebrną biżuterię w szerokim wyborze oferuje sklep, którego asortyment można znaleźć pod adresem jubiler-destino.pl. Ciekawe propozycje to między innymi duże pierścionki srebrne, obok których nikt nie przejdzie obojętnie, mocno błyszczące, ozdobione cyrkoniami kolczyki czy też piękne wisiorki, które można zestawiać z różnymi łańcuszkami. Wybór jest tak duży, a produkty w tym sklepie tak piękne, że na pewno każda pani znajdzie wiele interesujących propozycji, najlepszych dla siebie.

Data dodania: 27-01-2018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Użytkownik TrixiePixie napisał:
Jubiler Destino to sklem z piękną biżuterią ze srebra. To tam kupiłam dwa fantastyczne pierścionki srebrne. Mają szeroki wybór i dobre ceny.
Data: 2018-05-22 13:55:58
Ocena: 3