Informacje o firmie


Nazwa firmy: Ogrody Porosa

Domena: http://www.ogrodyporosa.com.pl/

Adres: Rubież 14b

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-695

Telefon: 61 826 92 70Krótki opis przedsiębiorstwa


Na ogół tęsknimy do natury i lubimy, gdy otacza nas zieleń. Stworzenie takiej zielonej oazy wcale nie jest proste. Musimy nie tylko mieć fundusze na ten cel, ale nade wszystko, musimy tak zaprojektować ogród, żeby był ładny, funkcjonalny i bezpieczny dla użytkowników.

Nieważnie, czy marzy Ci się piękny ogród przydomowy, czy może chcesz zagospodarować teren zielony wokół Twojego zakładu, zgłoś się do firmy Ogrody Porosa, której specjalnością jest projektowanie i zakładanie ogrodów, a w Gorzowie znajduje się jeden z firmowych oddziałów.

Projektowanie terenów zielonych w przestrzeni publicznej wymaga szczególnych przygotowań, o czym poczytasz na ogrodyporosa.com.pl. Dlatego przed przystąpieniem do pracy specjaliści rekomendowanej firmy muszą:

  1. Sprawdzić plan zagospodarowania miasta
  2. Wykonać ekspertyzę, która pozwoli ocenić stan danego gruntu
  3. Sporządzić niezbędną dokumentację.

Jest to niezwykle ważne, gdyż na terenach zielonych często bawią się dzieci.

Data dodania: 11-09-2017
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie na temat firmy


Użytkownik Józef Tomaszewski napisał:
Z żoną kupiliśmy ostatnio dom na obrzeżach Gorzowa z wielkim nieużywanym od lat ogrodem ,a że mamy już kilkoro wnuków to postanowiliśmy go "ożywić". Firma Porosa zajęła się wszystkim ,a my teraz bawimy się całe dnie w ogrodzie ze swoimi najmniejszymi pociechami.
Data: 2018-04-26 09:09:17
Ocena: 5